AT0402FRE0710R5L
MFR.Part #
AT0402FRE0710R5L
JLCPCB Part #
C7077876
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS