AT0402FRD0770K6L
MFR.Part #
AT0402FRD0770K6L
JLCPCB Part #
C5555449
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS