AT0402FRD0760K4L
MFR.Part #
AT0402FRD0760K4L
JLCPCB Part #
C5555446
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS