AT0402FRD07360RL
MFR.Part #
AT0402FRD07360RL
JLCPCB Part #
C5949351
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS