RT0805BRB071K87L
MFR.Part #
RT0805BRB071K87L
JLCPCB Part #
C864172
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS