AT0402DRE0733K2L
MFR.Part #
AT0402DRE0733K2L
JLCPCB Part #
C851574
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS