RT0402BRB0734RL
MFR.Part #
RT0402BRB0734RL
JLCPCB Part #
C6207452
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS