AT0402DRE071K6L
MFR.Part #
AT0402DRE071K6L
JLCPCB Part #
C2109382
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS