AT0402DRE071K18L
MFR.Part #
AT0402DRE071K18L
JLCPCB Part #
C2109402
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS