HHV-50FB-52-196K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-196K
JLCPCB Part #
C1396063
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS