AT0402DRE07160RL
MFR.Part #
AT0402DRE07160RL
JLCPCB Part #
C851549
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS