AT0402DRE0710K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402DRE0710K5L
JLCPCB Part #
C851545
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS