AT0402DRD07909RL
MFR.Part #
AT0402DRD07909RL
JLCPCB Part #
C851528
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS