RT0402CRB07475RL
MFR.Part #
RT0402CRB07475RL
JLCPCB Part #
C3988456
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS