AT0402DRD07768RL
MFR.Part #
AT0402DRD07768RL
JLCPCB Part #
C851497
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS