AT0402DRD0773K2L
MFR.Part #
AT0402DRD0773K2L
JLCPCB Part #
C851492
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS