P0402E1002LNT
MFR.Part #
P0402E1002LNT
JLCPCB Part #
C4246728
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS