RM04F1622CT
MFR.Part #
RM04F1622CT
JLCPCB Part #
C4158330
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS