AT0402CRD07715RL
MFR.Part #
AT0402CRD07715RL
JLCPCB Part #
C2142693
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS