AT0402CRD0728K7L
MFR.Part #
AT0402CRD0728K7L
JLCPCB Part #
C2142725
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS