AT0402CRD0724R3L
MFR.Part #
AT0402CRD0724R3L
JLCPCB Part #
C4101993
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS