AA0201FR-074K22L
MFR.Part #
AA0201FR-074K22L
JLCPCB Part #
C2103356
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.22kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS