AT0402BRE0747KL
MFR.Part #
AT0402BRE0747KL
JLCPCB Part #
C4330298
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS