AT0402BRE07300RL
MFR.Part #
AT0402BRE07300RL
JLCPCB Part #
C6126523
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS