RT1206WRD07147KL
MFR.Part #
RT1206WRD07147KL
JLCPCB Part #
C3913843
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS