AT0402BRE0726K1L
MFR.Part #
AT0402BRE0726K1L
JLCPCB Part #
C6862873
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS