AT0402BRD07931RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402BRD07931RL
JLCPCB Part #
C851145
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS