AT0402BRD077K15L
MFR.Part #
AT0402BRD077K15L
JLCPCB Part #
C851116
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS