AT0402BRD071K15L
MFR.Part #
AT0402BRD071K15L
JLCPCB Part #
C850855
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS