AR1206FR-0776R8L
MFR.Part #
AR1206FR-0776R8L
JLCPCB Part #
C855552
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS