RT0603BRC07182RL
MFR.Part #
RT0603BRC07182RL
JLCPCB Part #
C860668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS