AR1206FR-073M01L
MFR.Part #
AR1206FR-073M01L
JLCPCB Part #
C855520
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS