RT0402FRD072K05L
MFR.Part #
RT0402FRD072K05L
JLCPCB Part #
C4260615
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS