AR0805FR-071M4L
MFR.Part #
AR0805FR-071M4L
JLCPCB Part #
C4071122
Description
-55℃~+155℃ 1.4MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS