AR0603JR-10390KL
MFR.Part #
AR0603JR-10390KL
JLCPCB Part #
C20144492
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS