FMP300FBF73-210K
MFR.Part #
FMP300FBF73-210K
JLCPCB Part #
C1386036
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS