MFR2WSFTF52-12K7
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-12K7
JLCPCB Part #
C1382742
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS