RC0402JR-131M5L
MFR.Part #
RC0402JR-131M5L
JLCPCB Part #
C7334618
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS