AR0402FR-075M1L
MFR.Part #
AR0402FR-075M1L
JLCPCB Part #
C4317175
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS