MFR1WSFBE52-40K2
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-40K2
JLCPCB Part #
C1376672
Description
-55℃~+155℃ 1W 40.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS