AR0402FR-0751RL
MFR.Part #
AR0402FR-0751RL
JLCPCB Part #
C3938224
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS