MFR-12DTD52-45K3
MFR.Part #
MFR-12DTD52-45K3
JLCPCB Part #
C1385388
Description
-55℃~+155℃ 167mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS