AHP500JB-680R
MFR.Part #
AHP500JB-680R
JLCPCB Part #
C1568046
Description
5W 680Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS