TE120B1R0J
MFR.Part #
TE120B1R0J
JLCPCB Part #
C7399778
Description
120W 1Ω Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS