AHA80AFB-953R
MFR.Part #
AHA80AFB-953R
JLCPCB Part #
C1569155
Description
80W 953Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS