RT2512CKB0733K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512CKB0733K2L
JLCPCB Part #
C4338179
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 33.2kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS