AHA80AFB-464R
MFR.Part #
AHA80AFB-464R
JLCPCB Part #
C1569245
Description
464Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS