C1000K1R0
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
C1000K1R0
JLCPCB Part #
C5585264
Package
Plugin
Description
1kW 1Ω ±10% ±400ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS