RC1206JR-07430RL
MFR.Part #
RC1206JR-07430RL
JLCPCB Part #
C163362
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS