AHA50AFB-205R
MFR.Part #
AHA50AFB-205R
JLCPCB Part #
C1568677
Description
205Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS